MP


Mokinių Parlamentas (MP) – tai mokinių interesus atstovaujanti instancija, kuri yra atsakinga už pilietišką ir aktyvią mokyklos bendruomenę. Šio parlamento tikslas sukurti kuo jaukesnę ir šiltesnę atmosferą mokykloje, jog kiekvienas mokinys galėtų mokykloje drąsiai išreikšti savo mintis ir idėjas, kuriomis MP taip pat yra visada atviras. MP nariu gali tapti kiekvienas gimnazijos mokinys, kurio galvoje knibžda daug įdomių idėjų ir kurias jis nori pasidalinti su visa mokyklos bendruomene. MP kadencija - du metai. Šis parlamentas dirba tik tam, jog kiekvienam mokiniui mokykla taptu antrieji namai.
Naujasis MP tęsia senąsias tradicijas kaip Berniukų Krepšinio Lyga (BKL), Mergaičių Tinklinio Lyga (MTL), Mokinių Futbolo Lyga (MFL), tačiau pamatę didelį aktyvumą ir susidomėjimą šioms ligomis, jog Penktosios gimnazijos moksleiviai, yra ištroškę aktyvios veiklos, prie viso to nuo 2011m. pavasario sukūrė Mokinių Paplūdimio Tinklinio Lyga (MPTL), o šių metų rudenį sėkmingai startavo ir Berniukų Tinklinio Lyga  (BTL). Nors gimnazijos moksleiviai aktyviausiai dalyvauja sporto lygose, kuriose atstovauja savo klasę, tačiau nereikia pamiršti, jog MP kuria ne tik sportišką bet ir pilietišką bendruomenę.
Kino, žaidimo vakarai – taip MP skatina susirinkti mokinius jaukiam, šiltam vakarui mokykloje kartu ne tik su geru filmu, šilta arbata ir sausainiais, bet ir su pačia šauniausia kompanija – mokyklos bendruomene. Mokinių parlamentas pamatęs, jog gimnazistai noriai praleidžia vakarus mokykloje prie viso to pridėjo dar viena šokių vakarą, kuriame bus mokama įvairaus stiliaus šokių judesių.
Tačiau MP niekada nelieka abejinga naujomis ir šviežiomis idėjomis, todėl kiekvienas mokinys, kuriam į galvą šauna net pati netikečiausia mintis yra laukiama MP būstinėje – pav. Kumžos kabinete. MP prezidentas: Kristijonas Pajėda (IIb)
MP nariai: Meda Pšibilskytė (IIa), Gintarė Ulianskaitė (IIa), Monika Stepukaitė (IIa), Mantas Klova (IIe), Gabrielė Raštutytė (IIa), Danielė Patapaitė (IId), Paulius Zabilevičius (IIb), Tauras Papinigis (IIb)