Sunday, January 22, 2012

5-osios gimnazijos bendruomenės blogas - aktyvios ir pilietiškos mokyklos mokiniams!

Ilgai brendusi, bet pagaliau subrendusi idėja - 5-osios gimnazijos blogas. Nepaisant mokyklos tinklalapio ir laikraščio, blogas - kitokia erdvė bendrauti mokiniams ir ne tik. Jis skirtas mokyklos bendruomenei, siekiant Jus geriau informuoti bei sudominti tuo, kas vyksta mūsų antruosiuose namuose.
Mintis apie blogą buvo kilusi prieš porą metų, daugelis tikriausiai prisimins savaitę gyvavusį "Popierinį Blogą", kuriame kiekvieną dieną galėjo pasireikšti visi norintys. Šį kartą - mes internete ir ne savaitei, o kur kas ilgesniam laikotarpiui.
Mūsų pavadinimas - forever5 kilo iš senojo mokyklos laikraščio "Forever Young" ir mokyklos bendruomenės aistros išsaugoti savąjį 5-osios pavadinimą. Tad dar vienas iš blogo tikslų - palaikyti artimesnį ryšį su mokyklos absolventais, kurių partnerystė gali iš esmės pakeisti mokyklos gyvenimą.
Šiais metais visiems susibūrus į Kalėdinį spektaklį išgirdome, kad daugelis norėtų dažniau išgirsti apie mokyklos kasdienybę, paskaityti laikraštį "Skaityk", todėl čia galėsite rasti įdomiausius bei aktualiausius straipsnius.
Kartu su blogu gimė ir dar vienas projektas - 5TV - mokyklos televizija. Tai - YouTube kanalas, kuriame talpinsime parengtus reportažus apie tai, kas vyksta mūsų mokykloje.
Tad sekite blogą forever5, o norėdami prisijungti prie kūrybinės komandos - rašykite mums!
Laukiame Jūsų komentarų bei pasiūlymų dėl idėjos ar dizaino!

0 comments:

Post a Comment